Şoförlü VIP Araç Kiralama Hizmetleri

Şoförlü vip araç kiralama hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenler.Şoförlü araç kiralama hizmetleri hakkındaki detaylar, araç türleri, hizmete dahil olan hizmetler ve diğer hizmetlerden farkları hakkındaki blog yazımız.

Şoförlü Vip Araç Kiralama

Şoförlü vip araç kiralama hizmeti; Türkiye’ de bulunan tüm seyahat acenteleri ve taşımacılık firmalarının en çok arz ettiği bir hizmettir. İsteğe özel araçların belirli bir zaman dilimi içerisinde bir kişi ya da bir grup için şoförüyle beraber kiralanması hizmetine ” Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri ” adı verilmiştir.

Şoförlü vip araç kiralama hizmeti ise, VIP araçların şoförlü olarak kiralanması hizmetleri ise ” Şoförlü VIP Araç Kiralama ” hizmeti olarak adlandırılmaktadır.

Şoförlü vip araç kiralama hizmetleri minimum 4 saat, maksimum ise 1 ay süre ile gecici programlar için araç ve sürücü tahsis hizmetini kapsamaktadır. 1 aydan uzun süredeki şoförlü kiralamalar ise sürücülü araç kiralama hizmeti dahilindedir. Burada aracın sürücü ve yakıt masrafları kiralayana aittir.

Şoförlü araç – şoförlü vip araç kiralama hizmetlerinde kiralama süresi boyuncaki yakıt ve sürücü masrafları kiralayana ait olmaz. Kiralayan tek bir fiyat üzerinden ödeme yapar ve ekstra hiç bir ödemeye tabi olmaz.

Trafik cezaları ve trafik kazaları da yine şoförlü araç kiralama hizmetlerinde kiralayanı bağlamaz.

Sekördeki bir başka önemli hizmet VIP Transfer Hizmetleridir. VIP transfer hizmetleri ise Şoförlü araç veya Şoförlü vip araç kiralama hizmetlerinden farklı bir hizmet türüdür.

VIP Transfer Hizmeti

Vip transfer hizmeti, yine seyahat acenteleri ve taşımacılık firmalarının sunduğu önemli bir hizmet türü ise VIP transfer hizmetleridir. VIP Transfer hizmetleri kısaca; başta havalimanı – merkez olmak üzere, yurtiçinde farklı iki lokasyon, arası kişiye özel ulaşım hizmetleri sağlanmasıdır. Bu hizmetin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

VIP Transfer ve Şoförlü VIP Araç Kiralama Hizmetleri Arasındaki Farklar

Şoförlü vip araç kiralama hizmeti ve vip transfer hizmeti, birbirine çok yakın iki hizmet olarak bilinse de detaylı olarak incelendiğinde iki hizmetin birbirinden oldukça farklı olduğunu göreceğiz.

VIP Transfer hizmetleri, başlangıç ve bitiş noktaları arasında kişiye özel ulaşım sağlarken; şoförlü VIP araç kiralama hizmeti ise, iki veya daha fazla lokasyon arasında, belirlenen saatler içinde sadece kiralayan kişiye özel olarak sürücü ve araç hizmeti sunmaktadır.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde araç kiralayana ulaştığı andan itibaren, kiralama süresince asla başka kişilere hizmet vermez. VIP transfer hizmetinde ise yolcu araçtan indiği anda araç bir başka müşteriye hizmet vermeye devam eder.

İki hizmeti birbirinden ayıran en önemli farklar yukarıda yer alan karşılaştırmalardır.

VIP Transfer ve Şoförlü VIP Araç Kiralama Hizmetlerini Kimler Verebilir ?

Her iki hizmeti de sağlamak için Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlıkları tarafından birçok kriter belirlenmiştir. VIP Transfer hizmetlerinde ve Şoförlü VIP Araç Kiralama hizmetlerinde başlıca gerekli belgeler ; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından alınan D2 Karayolu ile tarifesiz yolcu taşıma belgesi, Kültür ve Turizm Bakanlığından alınan A Grubu Seyahat Acentesi Yetki belgesidir.

Bu iki yetki belgesinin bulundurmayan şirketler yasal olarak bu hizmetleri sağlayamaz aksi takdirde hizmeti satın alan ve hizmeti veren kişi ya da şirketlere cezai işlem uygulanmaktadır.

Kısaca bu hizmeti % 100 yasal olarak satın almak için A grubu seyahat acentelerini tercih etmelisiniz.

Yol Bir Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti. A Grubu Seyahat Acentesidir.

Hemen transfer rezervasyonu veya şoförlü vip araç kiralama için buradan bizimle iletişime geçin.

Share
yukarı
Call Now Button